27.04.2020

#112. Recenzja Maharani

#112. Recenzja Maharani

Tytuł: Maharani
Autor: Nina Nirali
Tom: 1
Wydawnictwo: Nove Res
Ilość stron: 208
Ocena: 9,5/10
Książka Niny Narali pod tytułem Maharani, jest to piękna opowieść o miłości w czasie wojny w Indiach. O przyjaźni a zarazem o zniszczeniu wroga za wszelką cenę i pokazuje nam że zemsta też ma swój smak.
Księżniczka, waleczna, Maharanii nie podda się by pokazać światu, że kobiety też potrafią rządzić i sa w tym badrdzo dobre.
Następczyni tronu Radżaputany˛Maharani Durgeshwari jest piękną, niezwykłą kobietą, ale także dobrze wyszkoloną do walki zna bardzo dobrze techniki walki każdy mogł by jej pozazdrościć.Ile w stanie jest poświęcić by pokanac wroga .?Ranni od urodzenia wiedziała że jest przeznaczona komuś innemu że jej los jest już przesądzony już z góry.


Niedługo  będzie musiała zmierzyć się z mężczyzną, który poprzysiągł, że – bez względu na cenę i liczbę ofiar – zdobędzie jej uległość i zapanuje nad jej niepokorną naturą.
Kim jest jej miłość? Jak naprawde potoczą Sie losy bohaterów?
Gdy zacznie się czytać tę książkę to nie da się od niej oderwać. Ja czytałam ją przez pół dnia, by tylko ukończyć w jeden dzień, oczywiście z małymi przerwami.
Przekonajcie sie sami polecam Wam

Wojna, zemsta, szalona namiętność i pragnienie miłości, którego nic nie jest w stanie ugasić...


Jest tak napisana, że wprowadza czytelnika w swój świat i jak zacznie sią ją czytać  to już o niczym innym się nie myśli. 


Warto by każdy ją poznał i przeczytał. Na pewno nie pożałuje. Jest to książka pełna tego, co naprawdę jest warte dla czytelnika. Od samego początku.
Jest to jedna z lepszych książek jakie czytałam w tym roku. Pokochałam  styl autorki i dodatkowo jej książki. Jest to już druga w kolejności książka Niny jaką czytałam.

Copyright © 2016 Recenzje Nadine , Blogger