02.01.2019

#86 Recenzja : Hotel pod jemiołą

#86 Recenzja  :  Hotel pod jemiołą

Tytuł : Hotel pod jemiołą
Autor : Richard Paul Evans
Wydawnictwo: Znak literanova
Ocena : 10 / 10
Ilość stron : 228


''Prawda wyzwala nie tylko z kajdan, w które zakuli nas inni ale - znacznie częściej - z tych, które sami sobie założyliśmy.,,


 Wyjątkowy prezent od Richarda Paula Evansa. Tym razem bestsellerowy autor przypomina,że jeśli nie tracimy wiary, najlepsze lata naszego życia są zawsze przed nami.
 
Poznając  Kimberly Rossi zgłębiamy się w jej świat, całe życie i każdą jej chwilę.

Hotel pod jemiołą to opowieść o stracie matki  Kimberly, gdy  była małą dziewczynką. Matka popełnia samobójstwo przez  depresję. Jest to też książka o rodzinie, miłości i idealnych relacjach ojca z córką.

Jak również o zdradzie, dwukrotnie nieudanych zaręczynach i nieudanym małżeństwie. Kimberly już się prawie poddała, gdy nagle okazuje się, że w szarym życiu może pojawić się promyk nadziei na lepsze jutro. 


W urokliwym Hotelu pod jemiołą Kim na kursie dla pisarzy poznaje Zeke. Kim on jest naprawdę? Jakie ma zamiary wobec naszej bohaterki?

Kimbery Rossi pracuje w salonie samochodowym . Po nieudanych próbach zaręczyn i nieudanym małżeństwie, nie wierzy nikomu ani niczemu, woli żyć samotnie. Czy zostanie pisarką - tak jak marzy?

Na konferencji będzie jej ulubiony pisarz. Czy tylko ze względu na tę konferencję chce tam jechać? Czy są też inne powody?Czy Zeke'a okaże się kimś wyjątkowym dla Kimberly? 

Czy tym razem prawdziwa miłość przetrwa? Jakie powiązanie ma Zeke'a  z jej
z ulubionym pisarzem?
Jak również jest to idealna książka w świątecznym klimacie.
 Jeśli nie znacie żadnej książki tego autora, to czas zapoznać się właśnie z tą powieścią. 

Na pewno ją pokochacie, tak samo jak ja.
Książka jest pełna emocji, prawdziwych uczuć.Idealnie pokazuje miłość dwojga ludzi, jak również miłość rodzicielską. 
Niestety jest też żal i cierpienie .

Styl pisania autora jest bardzo łatwy i przyjemny. Książkę polecam osobom, które chcą poczuć magię świąt i nie zapomnieć o czarze grudniowej nocy Bożego Narodzenia.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące książki niewyjaśnione wątki lub po prostu jesteście jej ciekawi to zapraszam bardzo serdecznie do sięgnięcia po nią
Copyright © 2016 Recenzje Nadine , Blogger