07.01.2017

Wyniki Konkursu

Wyniki Konkursu
Wyniki Konkursu!Tak jak mówiłam, wylosowałam dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają książki: „Jak powietrze” i „Uratuj mnie”. 
 
Na początek - chciałabym wszystkim podziękować za udział w konkursie. Nie spodziewałam się, że mój konkurs ambasadorski tak Wam się spodoba i spotka się z takim zainteresowaniem.
Do osób, które dziś nie zwyciężą mam do przekazania ważną rzecz: nie poddawajcie się. Może uda Wam się następnym razem, więc nie smućcie się! Jeszcze będzie dużo okazji, by spróbować szczęścia
Dziękuję też Wam za wszystkie zgłoszenia. Szkoda, że tylko 2 osoby mogły wygrać, bo było naprawdę wiele, których chciałabym nagrodzić, ale no. Konkurencja to konkurencja, ktoś musiał być odrobinę lepszy od innych.
Wybranie zwycięzców nie było łatwym zadaniem, ponieważ wszyscy pokazaliście, na co was stać. Jednak 2 osoby szczególnie się wyróżniły na tle innych.Bez dłuższego przeciągania, oto zwycięzcy :
„Uratuj mnie” wędruje do #bookparadisebynatalia, czyli do Natalia Zaczkiewicz, która miała nr 6- jej odpowiedź wprost rozwaliła mnie na łopatki. Brawo, dziewczyno! Mam nadzieję, że książka przypadnie Ci do gustu! 


„Jak Powietrze” z kolei wędruje do #marlenka8 ( początek emaila ) która miała numer również nr 6 – komentarz wprawdzie był dodany jako Anonimowy, więc nie wiem więcej o autorze, ale jej opis miłości, która powinna trwać wiecznie i jeden dzień dłużej był tak uroczy.. zwłaszcza, że to wszystko zaczęło się na wakacjach w wieku 7 lat. No po prostu zasłodziłaś mnie i kupiłaś tą wypowiedzią! 


Dziewczyny liczę że będziecie zadowolone z nagrody , dajcie znać czy doszła  Zwycięzców proszę o wysłanie adresów na recezjenadine@gmail.com
 
Macie tylko 3 dni na potwierdzenie, inaczej będę zmuszona oddać nagrodę w inne ręce, więc śpieszcie się!

Copyright © 2016 Recenzje Nadine , Blogger