03.04.2020

#109 Recenzja Galeria Uczuć

#109 Recenzja Galeria Uczuć

Tytuł: Galeria Uczuć
Autor: Alina Białowąs
Wydawnictwo: Repika
Ocena: 9/10

Galeria Uczuć to pełna humoru książka o normalnym życiu. Znajdziemy w niej miłość, przyjaźń, rodzinne ciepło. Opisuje prawdziwe uczucia, zawirowania rodzinne. Momentami bohaterka była tak autentyczna, że naprawdę uwierzyłam, że jej mąż może ją zdradzać. Czy to jest prawda? Ola ma wspaniałego męża Pawła, dwójkę synów i nadopiekuńczą teściową - która lubi wtrącać się w ich życie. Czy to jest prawidłowe podejście?

Przyjaciółka Oli - czy jest winna zdrady Pawła? Losy tej rodziny są pokręcone a zarazem odczuwa się  jakby się tam było. Ola pracuje w galerii, jej szefowa jest lekko zakręcona, ale za to jest wspaniałą kobietą. Książka oddaje nam namiastkę prawdziwego życia.

Wyprowadzka męża Oli jest w jakimś stopniu egzaminem. Czy uda im się w małżeństwie i będzie tak jak dawniej? Czy to jest bajka, która może się dobrze skończyć? Przekonajcie się sami.

Galeria uczuć to książka z przyjaznymi bohaterami. Nie jest ona długa, dosyć lekka książka na ten czas.  Idealnie poprawi nam humor, przy niej da się zapomnieć o wszystkim i niczym się nie przejmować.
Aby przekonać się do tej książki minęło u mnie sporo czasu, ale Was namawiam do jak najszybszego przeczytania. Naprawdę warto.
Copyright © 2016 Recenzje Nadine , Blogger