01.03.2014

Stosik marcowy

Stosik marcowy
Ten stosik może nie jest pokaźny, ale zawsze ma trochę do zaoferowania :)I jeszcze jedno, ważne info! Rozpoczęłam współpracę z portalem
literatura.juventum.pl, więc życzcie mi szczęścia, a także chęci, żebym zagrzała tam miejsca jak najdłuzej :)

Lecimy od góry:
- "Dreszcz" - Jakub Ćwiek - Nie jestem wielką fanką twórczości Ćwieka, jednak jego powieści czyta się szybko i przyjemnie. Akurat książka trafiła w moje ręce w bibliotece.
- "Wojna Starka" - Jack Campbell - sciencie fiction w świetnym wydaniu. Skoro w mgnieniu oka przeczytałam "Zaginioną Flotę" tegoż autora, to jestem wręcz pewna, że Campbell znowu zaoferuje mi coś ciekawego. Biblioteczny egzemplarz.
- "Blask Wieczności" - Anna A. Swoboda - egzemplarz prosto od autorki. Fantasy w ciekawym wydaniu i z ładną okładką. Za niedługo biorę się za czytanie :)
- "Altowiolista" - Jan Antoni Homa - bo połączenie kryminału i muzyki, to cudowna sprawa :3 Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa SOL
- "Rzeka szaleństwa" - Marek P. Wiśniewski - również od wydawnictwa SOL, lecz z wątkiem miłosnym i nutką thrillera.
- "Romeo i Julia. Hamlet. Makbet" - William Shakespeare - zakup własny, który jest moim oczkiem w głowie, ponieważ dzieła te przetłumaczył Stanisław Barańczak.
- "Krucjata Krwi" - Sonia Wiśniewska - tym razem jest to krótki komiks, prequel do większej akcji. Podoba mi się zarówno wykonanie, jak i sam pomysł. Egzemplarz od Sonii Wiśniewskiej.

W tym miesiącu to tyle, może w następnym mi się poszczęści lub wręcz przeciwnie, stosik będzie świecił pustkami :)

Zuza B (Gumiguta)

Copyright © 2016 Recenzje Nadine , Blogger