22.01.2023

#216 Jesienna Miłość

 


Tytuł Jesienna Miłość

Autor Nicholas Sparks

Wydawnictwo Albatros

Ocena ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10

📚2\2023

To jest kolejna książka Nicholasa Sparksa, która owładnęła moje serce, od której nie da się oderwać.

Powieść sfilmowana jako " Szkoła uczuć " .

Mówią że Sparks bardzo dobrze pisze romanse, i to prawda, ja coraz bardziej przekonuje się do jego pióra.

Mamy rok 1958 , Landon Carter rozpoczyna naukę w ostatniej klasie szkoły średniej w Beaufort, razem z Jamie Sullivan, którą traktuje jak nieszkodliwą dziwaczkę. Jamie nigdy nie rozstaje się z Biblią, która należała do jej mamy, nie potrafi bez niej żyć, nie chodzi na prywatki z własnej woli, z nikim się nie przyjaźni bo wszyscy mają ją za odmieńca, cały czas poświęca opiece nad owdowiałym ojcem. Kiedy przychodzi pora licealnego balu, Landon w odruchu desperacji zaprasza właśnie ją. Co wyniknie z jego desperacji?

Jak naprawdę potoczą się losy tych dwojga?

Czy naprawdę połączy ich prawdzie uczucie?

Każda scena w książce jest bardzo ciekawie napisana, bardzo dobrze i przyjemnie się ją czyta, nie da się od niej oderwać . Charakter bohaterów jest bardzo wykreowany tak samo jak w innych książkach tego autora.Jest to książka o której nie da się zapomnieć, która może nam dostarczyć miliony emocji o których ciężko napisać, od śmiechu po łzy, o tej książce nie da się tak łatwo zapomnieć .

Na pewno przeczytam kolejne książki autora. Pokochałam go!

Książka byla czytana w czasie jesiennym, i dlatego wczułam się idealnie w klimat. serdecznie polecam każdemu kto lubi takie powieści. Warto otworzyć się na romanse a szczególnie polecam tym, którzy lubią też samego Nicholasa Sparksa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Recenzje Nadine , Blogger